top of page

Вітаю! Давайте знайомитися?


Мене звуть Катя і я співвласник бренду Vivalon. У 2001році мої батьки вирішили, що їм терміново треба стати фахівцями з пошиття пальта. Сказано - зроблено. Терміново, звичайно, не вийшло, але, головне, що вони спочатку зібрали відмінну команду на виробництві. До речі, більшість швачок до цих пір з нами - вже майже 20 років!

Про нас можна сказати, що ми – представники старої школи у пошитті. Це означає, що кожна деталь пошиття виконується технологічно правильно, так, щоб наш виріб мав ідеальну посадку, не витягувався і не деформувався протягом дуже довгих років. Акцентую на «дуже довгих»: досить часто ми зустрічаємо по всій Україні дівчат у наших пальтах, які ми шили і 10, і 15 років тому. Це дуже приємно і надихаюче!

Усі тканини, з яких ми шиємо, – це високоякісні італійські, французькі та німецькі тканини. Якщо пальто, то це лише натуральна шерсть від 70%. Ми не визнаємо синтетику та дешеві тканини з 7 кілометру. У виробництві ми використовуємо лише німецькі клейові матеріали, які добре зарекомендували себе протягом тривалого часу. Ми проклеюємо кожну деталь окремо (зараз так уже майже ніхто не робить). Це набагато ускладнює процес пошиття виробу, але технологічно – це єдиний правильний варіант.

 

На нашому виробництві немає директорів, менеджерів та керуючих. Всю роботу робимо ми разом із батьками. Як каже мій тато: «Ми і вантажники, і водії, і бухгалтери, і дизайнери, і маркетологи, і ще багато інших ролей».
Наша невелика фабрика знаходиться у Черкаській області, (місто Сміла). З нами працює близько 30-ти людей, і ми всі є великою та дружною родиною.
 

123_edited.png

Бажаєте познайомитися з нами ближче?

Я завжди відповім на всі ваші запитання, допоможу з будь-якою інформацією, що вас цікавить.


Мій номер: +38093-255-93-33 Катерина

Моє маленьке і єдине прохання: я не робот, і о 6 ранку сплю. Наш магазин відкривається з 11:00, і я буду рада вашим дзвінкам саме з цього часу.

Хочете стати нашим представником у себе в місті та купувати товар оптом?

Для цього є мій тато - він із задоволенням розкаже специфіку нашої роботи та обговорить наші з вами плани. Тут дуже важливо дзвонити з конкретною метою, а не просто заради інтересу. Заради інтересу, на жаль, жодної інформації він надати вам не зможе.


+38067-936-19-20 Валерій

Хочете дізнатися все про наші пальто або отримати першокласну (навіть я так не вмію) консультацію з приводу відповідного вам розміру чи моделі?

Тут вам допоможе наша чарівниця Леся, яка працює з нами вже понад 15 років і знає ВСЕ про наш одяг.


+38099-542-27-36 Леся

Ми також активні в соціальних мережах і завжди, перш за все, публікуємо новинки там.
Instagram: @vivalon.coat
Facebook.com/vivalon.coat

Ми дружні з усіма клієнтами та будемо дуже раді бачити вас у нашій великій Vivalon Family!
 

bottom of page